BohoBoho.ee ONLINE BUTIIK

BohoBoho.ee - see on disainrõivaste ja Bohemian Chic, etno, hipi, grunge, vintage, Lolita, Mori Girl stiilis aksessuaaride online-butiik.

BohoBoho.ee loodi 2014. aastal Eestist, Tallinnast pärit Euroopa ettevõtte LeGri OÜ poolt. BohoBoho.ee – see on innustunud ja ambitsioonikas professionaalide meeskond. Meie spetsialistidel on aastatepikkune online-kaubanduse kogemus Euroopas.

Rahulolev ja õnnelik ostja – see on meie alaline orientiir.

Me armastame originaalset ja ilusat riietust, mille kaudu iga inimene realiseerib oma loomingulise ainulaadsuse.

Me soovime luua online-butiigi, kus on suur valik originaalseid ja elegantseid riideid maailma erinevate riikide disaineritelt. Meie missioon on aidata inimesel eksperimenteerida ja leida oma individuaalne stiil. Ja mis peamine, et seda oleks lihtne teha. Ideaalne hinna ja kvaliteedi suhe, kiire kohaletoimetamine, hea klienditugi ja garantii mittesobiva riietuse tagastamisele.

Me loodame, et BohoBoho.eu hakkab teile meeldima ning meie online-butiigist tehtud ostud valmistavad teile rõõmu.

Kui teil on huvitavaid ettepanekuid või te otsite midagi erilist, siis kirjutage meile elektronposti aadressile info@bohoboho.ee ja me püüame teid aidata.

Kõik saidil olevad kaubad on Eestis, Tallinna laos olemas ja saadetaks teile 1-3 päeva jooksul pärast tellimuse eest tasumist.

Kõikidele ostetud esemetele kehtib kauba tagastamisõigus 14 päeva jooksul. Kui teile mõni toode ei sobi või ei meeldi, siis võite selle meile tagasi saata ja ma tagastame teile raha täies ulatuses.

Me hakkame oma tootevalikut pidevalt laiendama ja uuendama, et te saaksite endale alati originaalseid ja kvaliteetseid asju valida.

Anname teile mõõtude ja materjalide kohta meeleldi nõu ning vastame kõigile teie küsimustele.

Lugupidamise ja armastusega,

Teie BohoBoho.ee